אומנות דקורטיבית - אסנת צדוק

0
דף הבית סל קניות0 מועדפים0

אודות אוסנת צדוק

20+ שנות יצירה של אומנות אבסטרקטית ותמונות אווירה מודרניות

שמי אסנת צדוק - התחלתי את קריירת הציור שלי ב-2001 ומאז לא הפסקתי לצייר. את מירב הקריירה המקצועית שלי עשיתי בטורונטו עד לחזרתי לישראל בשנת 2022.

אני ידועה בעיקר בזכות ציורי הנוף המופשט שלי ובזכות הציורים המודרניים העכשוויים, אבל אני נהנית מהשילוב של שני אלה.

כאומנית ויזואלית אני מבינה את הצורך להשתמש בחומרים איכותיים הן בבחירת הקנבסים עליהם אני מציירת והן בבחירת סוג הצבעים שאני רוכשת. כל הציורים שלי נוצרים בקפידה רבה ומצופים בלכה להגנה על הצבעים לאורך זמן, ולהבטחת עמידות והגנה מפני שינויים בטמפרטורת החדר.

לפני המשלוח, אני דואגת באופן אישי שכל הציורים שלי ארוזים כמו שצריך. הציורים שלי הם היישר מתוך זרם האמנות העכשווית והעיצוב המודרני. אני מאמינה שהרצון שלי לצייר בא לידי ביטוי היטב בעיצובים המופשטים והנוף האבסטרקטי שאני יוצרת.

אני אוהבת להשתמש בצבעים רבים ושונים כדי להכניס חיים, רגשות וחיוניות לרוב היצירות שלי. לכל ציור אני משתדלת למצוא כותרת מתאימה שתשקף את האוירה המוצגת בו.

בין הסגנונות שלי אפשר למצוא ציורי אמנות מופשטת מקורית, אמנות דקורטיבית, נוף עירוני, אמנות מופשטת, אמנות מופשטת מודרנית, אמנות מופשטת עכשווית, ציורי נוף, אמנות טבע מופשטת, יצירות אמנות מקוריות מופשטות, דמויות, אמנות דיונות, אמנות גיאומטרית, עצים פורחים, פרחים ואמנות נוף ים. רוב הציורים והרעיונות שלי שואבים השראה מהטבע שסביבנו, מרגשות אנושיים, מחשבות מופשטות ותחושות של אנרגיה ומוטיבציה.


אתם מוזמנים לקרוא עוד על אוסנת במדיה...

about about about about

לקבלת 10% הנחה - הצטרפו לרשימת הדיוור שלי

לא יותר מפעם בחודש - חדשות, עדכונים ומבצעים מיוחדים

משלוח חינם

היישר מהסטודיו שלי - מהיר ובטוח

מדיניות החזרים

אנא קראו את מדיניות ההחזרים שלי בדף השאלות הנפוצות

שרות ותמיכה

מענה מהיר ב-24 שעות או פחות לכל אימייל

תשלומים מאובטחים

כל התשלומים מאובטחים על ידי פייפל ברמת אבטחה תעשיתית